Naše DS

Naším společným cílem jsou:

"Štastné a spokojené děti"

Vyberte si jednu z našich dětských skupin, které naleznete v Praze 10 a to v Horních Měcholupech nebo v Malešicích.

DS Berušky

DS Broučci

 V rámci rozšířšní naší kapacity jsme od 1.10.2018 otevřeli novou DS Broučci v Horních Měcholupech  v ul. Jaroměřská.  

DS je umístěna v rodinném domku, pro děti je připravena jídelna, 2 herny a hezká oplocená zahrada. DS je určena našim nejmenším Broučkům to zhruba od 1,5 roku. 

O děti se starají 2 úžasné tety, které o Vaše děti pečují po celý den. Pro děti je každý den připraven pestrý program, tvoření, zpívání, tanečky. Snažíme se o maximální pobyt venku. Pro děti budeme v příštím roce budovat stezku bosou nohou.

Provoz školky plánujeme PO-PÁ od 7:15 do 17:00hod. 

DS Rarášci

Centrum Měcholupský Rarášek od září 2011 využívá upravené prostory v ZŠ Křimická. K dispozici tak máme 3 herny, tělocvičnu, jídelnu, speciální spací místnost, oplocenou zahradu a hřiště se speciálním povrchem.

Rarášek je rodinné centrum s režimem mateřské školky. Školička je určená pro všechny děti od 1,5 -5 let, které dávají přednost menšímu kolektivu dětí a individuálnímu přístupu lektorky.O Vaše Rarášky se po celý den starají kvalifikované lektorky a zdravotní sestřičky.

Školička je v provozu PO-PÁ od 7:10 do 17.00hod. Po dohodě rádi dohlídáme Vaše dítka podle potřeb.

DS V Parku

 Školička "V Parku" je otevřena od září 2014. Využíváme prostory, které jsou v těsné blízkosti Malešického lesa a Malešického parku. Pro děti je připravena členitá herna, kde se dá cvičit, tančit, tvořit, dovádět a hlavně si hrát. O děti se strá kvalifikovaná lektorka doplněná zdravotní sestřičkou. Školka je určena dětem od cca 18 měsíců.

Školka v Malešicích využívá pro aktivity dětí i sokolovnu, kde mají děti připraven pestrý cvičební program.

Školička je v provozu PO-PÁ od 7:15 do 17.00hod. Po dohodě rádi dohlídáme Vaše dítka dle potřeby.

DS Medvídci

Školička "Medvídci" je otevřena od ledna 2019. Využíváme prostory rodinného domku, které jsou v blízkosti  Malešického parku a bytového centra Na Vinici. Pro děti je připravena mini tělocvična, kde se dá cvičit, tančit, tvořit, dovádět a hlavně si hrát, herna, ložnička a jídelna. O Vaše děti pečují kvalifikované lektorky. Školka je určena dětem od cca 18 měsíců.

Školička je v provozu PO-PÁ od 7:15 do 17.00hod. Po dohodě rádi dohlídáme Vaše dítka dle potřeby.

DS V Džungli

Školička "V Džungli" je otevřena od září 2021. Využíváme prostory rodinného domku, které jsou v blízkosti  Malešického parku a bytového centra Na Vinici. Pro děti je připravena mini tělocvična, kde se dá cvičit, tančit, tvořit, dovádět a hlavně si hrát,  2 herny, ložnička a jídelna a odpočinková místnost. O Vaše děti pečují kvalifikované lektorky.  Školka je určena dětem od cca 18 měsíců.

Školička je v provozu PO-PÁ od 7:15 do 17.00hod. Po dohodě rádi dohlídáme Vaše dítka dle potřeby.

DS V Zahradě

DS Sluníčka

Akce pro děti

  • Zápis do našich dětských skupinek

    27.4.2023

    ZÁPIS DO ŠKOLKY NA ROK 2024/2025 byl již zahájen a  aktuálně je 98% kapacity již obsazeno, pokud máte zájem o prohlídku/ rezervaci místa prosím pište na email: skolkazajem@seznam.cz

  • Letní tábory 2024

    10.4.2023

    ZÁPIS NA LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY ZAHÁJEN !!! POPIS JEDNOTLIVÝCH TÝDNŮ NALEZNETE V SEKCI TÁBORY 2024

mojeskolicka.cz

Kontaktujte nás

Adresa, obec

+420 603 337 509

+420 776 340 201