TÁBORY 2020

 Naše občanské sdružení od roku 2007 připravuje pro děti a rodiče zajímavé programy. Naším cílem je společný čas rodičů a dětí, tvoření společných zážitků a dojmů.

LETNÍ TÁBORY 2020 - TERMÍNY:

 

Horní Měcholupy 

20.7. - 24.7.  "Harry Potter"

Během tohoto týdne se děti přenesou do světa Harry Pottera. Budeme kouzlit, tvořit, vyrábět lektvary a další čarodějnické nezbytnosti. Pokud nebudeme tvořit a čarovat čekají děti výlety a hry v přírodě. Lektorky Kristýna a Kačka.

 

Horní Měcholupy

27.7. -  31.7. " Detektivní příběhy "

V tomto týdnu je pro děti připraven detektivní program plný her a dobrodružství. Na chvilku se z nás stanou detektivové, kteří budou pátrat, zkoumat, ale i běhat venku a podnikat dobrodružství. Lektorky Kristyna a Kačka.

 

Malešice

27.7.-31.7. "Bude ze mě sportovec - tábor s Andy"

celý týden skvělý program, tanec, výlety a sportovní tématika. Cena tohoto týdne je 2250 Kč. Přihlášky na tento týden: https://www.infun.cz/primestsky-tabor-bude-ze-me-sportovec/. Lektorka Andy a Terka.

 

Malešice

3.8. -  7.8.  " Máme rádi zvířátka"- 

v tomto týdnu se děti přenesou do říše zvířat. Čeká je zajímavý program, který bude složen z výletů, povídání o zvířátkách, návštěvy ZOO stanic a plnění zvířecích úkolů. Lektorka Nikola a Terka.

 

TÁBORY JSOU PRO DĚTI VE VĚKU DO 7 LET. TÁBORY JSOU KAŽDÝ DEN V ČASE 7:30-17HOD. CENA TÁBORA JE 1790 KČ. POKUD DÍTKO BUDE JEN NĚKTERÝ DEN JE CENA 500 KČ/DEN.

PŘI REZERVACI DO 30.4.2018 JE CENA TÁBORA 1700 KČ.

 PRO DĚTI JE KAŽDÝ DEN PŘIPRAVEN ZAJÍMAVÝ PROGRAM. SNAŽÍME SE O MAXIMÁLNÍ POBYT DĚTÍ VENKU. TÁBORY JSOU URČENY PRO VŠECHNY DĚTI I PRO TY, CO NECHODÍ DO NAŠÍ ŠKOLIČKY. ZAJIŠTĚNY JSOU SVAČINKY, OBĚDY, PITNÝ REŽIM A VEŠKERÝ MATERIÁL.

VSTUPY DO OBJEKTŮ NEJSOU ZAHRNUTY V CENĚ.

 Tábory probíhají ve školce Broučci v ul. Jaroměřská 206 v Měcholupech a ve školce Medvídci v ul. Na Palouku 22 v Malešicích.   

Pokud Vám termíny nevyhovují a máte dítko do 6 let, můžete ho přihlásit do klasické školky, kde je také připravený pestrý prázdninový program.

     NUTNÁ REZERVACE MÍSTA!!!!!!

        PŘIHLÁŠKY NA: KLUBIKBUDULINEK@SEZNAM.CZ A TEL: 603 337 509

 

 

 

 

 

 

                                                             

 

Obrázky

Ilustrační foto

Ilustrační foto